Ekspresy do kawy Saeco

Ekspresy do kawy Saeco

Ekspresy Saeco to urządzenia najwyższej jakości. Na rynku wyróżniają się znakomitym designem oraz szeregiem pożytecznych funkcji. Parzenie kawy w domu nigdy nie było tak proste

Dobry ekspres do kawy to bardzo ważna kwestia. Jego użycie bowiem pozwala na przyrządzenie znakomitego, smacznego i aromatycznego naparu.
Ekspresy Saeco doskonale spełniają swoją rolę. Do wyboru mamy niezliczoną ilość modeli, które posiadają szereg interesujących, przydatnych funkcji. Warto zwrócić także uwagę na fantastyczny design ekspresów Saeco. Dzięki nim bowiem każda kuchnia nabiera blasku.

Ekspresy do kawy Saeco Sanremo

Ekspresy do kawy Saeco Sanremo

Czas na krótki przegląd konkretnych modeli marki Saeco. Mamy nadzieję, że te informacje pomogą niezdecydowanym dokonać właściwego wyboru!
Saeco Lirika Plus znakomicie sprawdzi się w małych i średnich firmach. Wyposażono go w automatyczną dyszę Cappuccinatore, dzięki której możemy przygotować wszystkie rodzaje kawy oraz napoje na bazie mleka. Jednorazowo pomieści aż 500 g ziaren oraz 2,5 litra wody – cóż za wydajność! Warto także zwrócić uwagę na prosty w obsłudze panel sterujący. Ekspres posiada klasę energooszczędności A.

Ekspres do kawy Saeco Lirika to ekspres idealny dla potrzeb pracowników małych i średnich firm. Stworzony został z materiałów wysokiej jakości, posiada wykończenie z nierdzewnej stali. Bardzo wydajny, z intuicyjnym panelem sterującym oraz klasą energooszczędności A.

Aulika Top to znakomity ekspres do kawy, który dzięki swej wydajności z powodzeniem sprawdzi się w każdym dużym biurze. Wystarczy nacisnąć tylko jeden przycisk, by mleko oraz kawa dozowały się bezpośrednio do naszej filiżanki – to spora oszczędność czasu! Ekspres posiada także bardzo przydatne funkcje: De-Scaling oraz czyszczenie automatyczne.

Aulika Mid to model przeznaczony zarówno do dużych, jak i średnich biur. Jest prosty w obsłudze oraz konserwacji. Zbiorniki wody oraz kawy są pojemne, co sprzyja wydajności. A do tego znakomity, elegancki design!

Aulika Focus dzięki tylko jednemu przyciskowi dozuje kawę oraz mleko bezpośrednio do filiżanki. Pojawia się w bardzo wielu średnich i dużych biurach. Intuicyjna obsługa i funkcja De-Scaling to duże zalety tego urządzenia.

Odea Giro Plus świetnie sprawdzi się w każdym mniejszym biurze. Młynek ten jest niezwykle wytrzymały i trwały, wykonany z ceramicznego materiału.

Nextage to urządzenie idealne do baru szybkiej obsługi, hotelu czy kawiarni. Sterowanie dotykowe jest niezwykle proste, intuicyjne, pozwala na szybką obsługę.

Idea Cappuccino pozwala na jednoczesne przygotowywanie spienionego mleka oraz kawy. Urządzenie pozwala na przygotowanie mleka aż na 4 sposoby. Wyposażone zostało w nowoczesny moduł cappuccinatore.

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.