Wynajem ekspresów do kawy.

Wynajem ekspresów do kawy.

W jaki sposób cieszyć się smakiem filiżanki mocnego espresso lub łagodnego cappuccino we własnym biurze? Nic prostszego! Wystarczy tylko zdecydować się na wynajem ekspresów do kawy.

Jakiś czas temu na naszym rynku pojawiło się niezwykle wygodne rozwiązanie, o którym zapewne nie wszyscy jeszcze wiedzą. Otóż istnieje możliwość wynajęcia oraz dzierżawy ekspresu do kawy. Świetnie sprawdza się ona choćby w firmach, biurach czy instytucjach oraz w małej gastronomii.

Do wyboru mamy szereg modeli – w zależności od tego, czy potrzebujemy urządzenia, z którego będzie korzystało na przykład 10, 30 czy 50 osób każdego dnia. Jeśli trudno nam się zdecydować, przedstawiciele firmy oferującej dzierżawę z pewnością pomogą i doradzą.

Na czym polega tego typu dzierżawa? Otóż w siedzibie firmy instalowany jest wybrany model ekspresu. Prócz tego mamy zagwarantowane regularne (zwykle comiesięczne) dostawy świeżej, aromatycznej kawy w wygodnych opakowaniach.

Rozwiązanie to jest szalenie wygodne, bowiem profesjonalny ekspres to kawy w dużej mierze podnosi prestiż danego miejsca. Wiadomo, że tutaj podejście do klienta oraz pracownika jest na najwyższym, światowym poziomie.

Wynajem ekspresów do kawy

Wynajem ekspresów do kawy

Warto też wspomnieć o tym, iż ekspres ciśnieniowy pozwala na bardzo dużą oszczędność czasu (a gdy w biurze mamy akurat nawał pracy, jest to niezwykle istotne). Filiżanka kawy jest dzięki temu przygotowywana w kilkanaście sekund (zwykle za pomocą jednego przycisku). Tradycyjne formy jej parzenia zajmują zaś nawet kilka minut.

Dzięki dzierżawie ekspresu ciśnieniowego nie musimy także pamiętać o tym, by zadbać o dostawy świeżej kawy – dba bowiem o to firma, którą wybraliśmy ,a my w tym czasie możemy zająć się innymi sprawami.

Nie bez znaczenia jest także duża oszczędność energii elektrycznej. Ekspres ciśnieniowy bowiem pobiera jej zdecydowanie mniej (przygotowując jednorazowo wiele porcji) niż tradycyjny czajnik, włączany w firmie co kilka minut.

Obsługa urządzenia jest prosta i wygodna – dlatego każdy z pewnością poradzi sobie z tym bez najmniejszych problemów.
Nic więc dziwnego, że na tego typu rozwiązanie decyduje się coraz więcej firm oraz instytucji. Znakomicie sprawdza się ona także w niewielkich kawiarniach, restauracjach i pubach.

Niezwykła wygoda, oszczędność czasu, pieniędzy oraz energii elektrycznej, a prócz tego znaczne podniesienie prestiżu danego miejsca – wynajem ekspresów ciśnieniowych ma same zalety!

Prześlij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.